kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal Web sitesi bir işin görünen  dijital yüzüdür ve firmanın görünen algısıdır. Web siteniz şirketinizin ve markanızın durumunun ve karakterinin dijital bir sunumudur.  Logonal Tasarım marka imajınızı geliştirmenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Logonal Tasarım, web tasarımından kurumsal marka geliştirmeye, marka adlandırma ve slogan oluşturmaya, logo tasarlamaya kadar olağanüstü yaratıcı hizmetler sunar.

Dijital Tasarım

Logonal tasarım ekibi sadece “Web Tasarımcı” değildir.  Pazarlama, dijital  reklamcılık, kullanılabilirlik ve dijital tasarım konularında deneyimliyiz.

Logonal Tasarımla Web sitenizdeki her grafik, medya ve içerik öğesi kavramsal bir tasarıma ve mesaja sahip olacaktır.

Rekabet Avantajı Kazanın

Günümüzün Web sitelerinin çoğu, tasarımcılar tasarından, benzersizlik ve kaliteli kullanıcı deneyimi (UX) dikkate alınmaksızın  deneyimsiz Web tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır.

Logonal Tasarım ekibi, güçlü ve uygun bir kullanıcı deneyimi sağlayan benzersiz bir tasarımla rakiplerinize karşı size avantaj sağlayacaktır; izleyicinin hatırlayacağı ve “unutamayacağı” için geri dönmek isteyeceği bir deneyim sağlamaktadır.

Logonal Tasarım, Kurumsal web sitenizi sektörünüzdeki rakiplerinizin üzerine taşır; çünkü web siteniz deneyimli tasarım, marka ve pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanacaktır.

Logonal Deneyim Sunuyor

Özel tasarım, kullanılabilirlik, internet pazarlaması, internet teknolojisi ve programlama ekipleri.

Logonal tasarım ekibi markalaşma, pazarlama, reklamcılık, hareketli grafikler, kullanıcı arayüzü tasarımı (UI), kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi (UX) konusunda deneyime sahiptir.

Logonal Tasarım, müşteri kitleniz için tasarlayacak ve sunacaktır.

Logonal Tasarım rakiplerinizi araştıracak ve size benzersiz bir rekabet avantajı sağlayacaktır.

kurumsal web tasarım

Logonal Tasarımın Odak Noktası

İmajınız ve Markanız – Logonal Tasarım, web’deki imajınızı ve markanızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Eşsiz ve Etkileyici – Logonal Tasarım öne çıkan ve akılda kalıcı tasarımlar sunar.

Hızlı – Logonal Tasarım web sitelerinizin hızlı olmasını sağlar, web sitesinde geçen uzun süreler sonucu sizi müşteri kaybının önüne geçirir.

Temiz ve İyi Düzenlenmiş – Temiz ve iyi düzenlenmiş siteler hem yararlıdır hem de kullanıcıyı davet eder.

Optimal Kullanıcı Deneyimi – Müşterileriniz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca bulabilir ve olumlu bir şekilde harekete geçmeleri için daha fazla ilham kaynağı olur.

Kitle için Tasarlandı – Tasarımlar belirli bir hedef kitleye uyacak şekilde uyarlandığında, daha olumlu sonuçlar görürsünüz.

Kavramsal Tasarım – Web sitenizdeki her pazarlama öğesinin bir amacı ve mesajı olacaktır.

İlgi Çekici – Logonal tasarımcıları kullanıcıları yakalayan ve tutan çekici web siteleri oluşturur.

Araştırma – Logonal rakiplerinizi araştırır ve sonuçları kitlenize en iyi kullanıcı deneyimini sunmak, sizi eğrinin ve yeni trendlerin önünde tutmak için kullanır.

En Son ve En Harika – Logonal tasarım yeni eğilimlerin farkındadır ve bunları müşterinin avantajı için ne zaman kullanacağını bilir.

Markanızı Dijital Dünyaya açmanızda Logonal Tasarım olarak yardımcı oluyoruz !

Logonal Tasarım, markanıza olağanüstü kalitede olağanüstü değer sağlamaya inanır.

Gücümüz güçlü ortaklıklar, dürüstlük ve dürüstlük, uzman beceri seviyeleri, iyi iletişim, sağlam ekip çalışması ve her müşteri için mümkün olan en iyi değeri sağlamaya dayanmaktadır.

Stratejik odak noktamız, tüm katılımlarda müşterinin beklentilerinin ötesine geçmek, markanızı çok iyi yerlere getirmektir.

Yoruma Kapalı